کاتچین بازیگر بیماری معمای شاه سرطان استخوان

کاتچین: بازیگر بیماری معمای شاه سرطان استخوان سرطان استخوان بازیگر نقش مصدق

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی در انتخابات شورای شهر به الله‌کرم رای می‌دهم چون قالیباف نمی تواند او را بخرد / صادق زیباکلام

صادق زیباکلام در مناظره با حسین الله‌کرم با بیان اینکه من در انتخابات شورای شهر به او رای می دهم گفت: چون می‌دانم او را نمی توان خرید.

در انتخابات شورای شهر به الله‌کرم رای می‌دهم چون قالیباف نمی تواند او را بخرد / صادق زیباکلام

صادق زیباکلام: در انتخابات شورای شهر به الله کرم رای می دهم چون قالیباف نمی تواند او را بخرد

عبارات مهم : برنامه

صادق زیباکلام در مناظره با حسین الله کرم با بیان اینکه من در انتخابات شورای شهر به او رای می دهم گفت: چون می دانم او را نمی توان خرید.

به گزارش خبرآنلاین، صادق زیباکلام و حسین الله کرم که جهت انجام مناظره ای انتخاباتی به خبرآنلاین آمده بودند {مشروح این مناظره اینجا قابل مطالعه است} در آخرهای بحثشان به مباحث انتخابات شورای شهر پرداختند. الله کرم که کاندیدای شورای شهر هم شده است است برنامه های خود را جهت مبارزه با فساد در مدیریت شهری و کارآمدتر و خلاقانه تر کردن این مدیریت در آینده نیز تشریح کرد، اقدامی که با کنایه زیباکلام مواجه شد.

در انتخابات شورای شهر به الله‌کرم رای می‌دهم چون قالیباف نمی تواند او را بخرد / صادق زیباکلام

الله کرم در حالی از برنامه هایش جهت شورای شهر راجع به کلانشهر سبز، خلاق محور، دانش بنیان، بدون کربن، بدون پسماند، دیجیتال، گردشگر خلاق، توانایی حرکت دوچرخه از غرب به شرق و نقل و انتقال عمومی از شمال به جنوب شهر با تلکابین، می گفت که زیباکلام با خنده گفت که حالا یک عده ای نیایند طرح هایت را بدزدند! در رأس آمریکایی ها شاید برنامه جهت دزدیدن طرح های شما داشته باشند!

الله کرم هم در پاسخ به زیباکلام گفت: طنز آقای زیباکلام را هم به قول معروف زیر سیبیلی رد می کنیم. اعتقاد دارم به جای طرح باید فرد را بدزدند و اگر بخواهند فردی را بدزدند باید آقای دکتر زیباکلام را بدزدند.

صادق زیباکلام در مناظره با حسین الله‌کرم با بیان اینکه من در انتخابات شورای شهر به او رای می دهم گفت: چون می‌دانم او را نمی توان خرید.

زیباکلام ولی بعد از این بیانات الله کرم گفت: من اتفاقا در انتخابات شورای شهر به آقای الله کرم رأی می دهم چون می دانم او را نمی توان خرید.

الله کرم هم در پاسخ گفت که اگر این خصوصیت را در من قبول دارید بعد من می توانم با فساد مبارزه کنم.

واژه های کلیدی: برنامه | مدیریت | انتخابات | شورای شهر | انتخابات شورای شهر | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs