کاتچین بازیگر بیماری معمای شاه سرطان استخوان

کاتچین: بازیگر بیماری معمای شاه سرطان استخوان سرطان استخوان بازیگر نقش مصدق

گت بلاگز اخبار اجتماعی توصیه‌های پلیس ، عابران پیاده نیمی از کشته های حوادث رانندگی تهران

با رعایت یکسری نکات به آسانی می توان از وقوع بسیاری از این تصادفات جلوگیری کرد و برهمین اساس عابران پیاده باید توجه داشته باشند که در خیابان‌های فاقد پیاده‌رو د

توصیه‌های پلیس ، عابران پیاده نیمی از کشته های حوادث رانندگی تهران

عابران پیاده نیمی از کشته های حوادث رانندگی تهران/ توصیه های پلیس

عبارات مهم : ایران

با رعایت یکسری نکات به آسانی می توان از وقوع بسیاری از این تصادفات جلوگیری کرد و برهمین اساس عابران پیاده باید توجه داشته باشند که در خیابان های فاقد پیاده رو در جهت خلاف وسایل نقلیه حرکت کنند تا بتوانند خودروهایی را که از روبرو در حال حرکت هستند، ببینند.

رئیس اداره تصادفات پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ اعلام کرد که ۴۸ درصد از جانباختگان حوادث ترافیکی در پایتخت عابران پیاده بودند.

سرهنگ احسان مؤمنی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به سهم عابران پیاده در میان جانباختگان حوادث رانندگی گفت: متاسفانه عابران پیاده درصد قابل توجهی از جانباختگان حوادث ترافیکی به خاص در شهرها را مشمول بر می شوند و در پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ نیز ۴۸ درصد از متوفیان حوادث رانندگی در سال ۹۶ عابران پیاده بودند.

توصیه‌های پلیس ، عابران پیاده نیمی از کشته های حوادث رانندگی تهران

وی با اشاره به بااهمیت ترین دلایل فوت عابران پیاده در تصادفات رانندگی خاطرنشان کرد: با رعایت یکسری نکات به آسانی می توان از وقوع بسیاری از این تصادفات جلوگیری کرد و برهمین اساس عابران پیاده باید توجه داشته باشند که در خیابان های فاقد پیاده رو در جهت خلاف وسایل نقلیه حرکت کنند تا بتوانند خودروهایی را که از روبرو در حال حرکت هستند، ببینند.

رئیس اداره تصادفات پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ اضافه کرد: همچنین عابران باید در تاریکی شب لباسی بپوشند که رانندگان عبوری بهتر آن ها را ببینند و حتی المقدور از لباس و کفش بازتابنده نور و رنگ روشن استفاده کنند و در هنگام تاریکی هوا نیز از قسمت های روشن و زیر نور چراغ های خیابان عبور کنند تا رانندگان بتوانند آن ها را به خوبی تشخیص بدهند.

با رعایت یکسری نکات به آسانی می توان از وقوع بسیاری از این تصادفات جلوگیری کرد و برهمین اساس عابران پیاده باید توجه داشته باشند که در خیابان‌های فاقد پیاده‌رو د

مومنی با بیان اینکه در هنگام عبور از تقاطع ها باید مراقب خودروهایی بود که گردش به چپ یا راست می کنند، اظهارکرد: به هیچ عنوان نباید در حاشیه بزرگراه ها و معابری که سرعت خودروها بالاست، پیاده روی کرد و در گذرگاه های عریض و دارای جزیره میانی باید عبور از خیابان به صورت دو مرحله ای انجام شود.

وی افزود: شهروندان باید توجه داشته باشند که اگر از میان خودروهای پارک شده است عبور می کنند، ابتدا در کنار اتومبیل و در حاشیه خیابان توقف کنند و در صورت عدم وجود خطر با رعایت مراحل عبور از خیابان رد شوند و در صورت مشاهده خودروهای امدادی یا شنیدن صدای آژیر آن ها نیز مسیر را جهت عبورشان باز کنند.

رئیس اداره تصادفات پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ با تاکید براینکه هنگام عبور از عرض خیابان به هیچ عنوان نباید از جلو یا پشت اتوبوس اقدام به تردد کرد، گفت: عابران پیاده بایدصبر کنند تا بعد از حرکت اتوبوس، اقدام به تردد کنند و در تقاطع ها نیز با سبز شدن چراغ عابر پیاده ادامه مسیر بدهند.

توصیه‌های پلیس ، عابران پیاده نیمی از کشته های حوادث رانندگی تهران

مومنی تصریح کرد: این هشدارها و توصیه ها ممکن است راحت و پیش پا افتاده به نظر برسد ولی متاسفانه اکثر جانباختگان حوادث رانندگی به علت عدم رعایت همین موارد جان خود را از دست داده اند.

واژه های کلیدی: ایران | حوادث | خیابان | تصادفات | رانندگی | پیاده رو | پیاده روی | عابر پیاده

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs